News

Vjedhje në një fshat të Tetovës, hajnat pasurohen për 20 mijë euro »

J.B(78) nga f.Zhelinë, Tetovë, mbeti pa pasurinë e tij me vlerë prej rreth 1.200.000 denarë, pasi tani për tani persona të panjohur kanë vjedhur në shtëpinë e tij, informon sot zëdhënësi i…

Read More »
KRONIKE

Vjedhje në një fshat të Tetovës, hajnat pasurohen për 20 mijë euro »

J.B(78) nga f.Zhelinë, Tetovë, mbeti pa pasurinë e tij me vlerë prej rreth 1.200.000 denarë, pasi tani për…

Read More »

Gostivar: Kapen 5 kg drogë, Tetovë: Djali tenton të djeg shtepinë »

Gostivar: Kapen 5 kg drogë, Tetovë: Djali tenton të djeg shtepinë

Tetovari rreh djalin më pas i hudh benzinë banesës Një dramë e vërtetë ka ndodhur mbrëmë në Tetovë.…

Read More »

Kapen hajdutët e shtëpive në rajonin e Tetovës »

Kapen hajdutët e shtëpive në rajonin e Tetovës

Policia e Tetovës ngriti padi penale kundër N.I(30), B.I(29), M.G.(22), të tre nga Tetova, A.L.(22) nga f.Përshevcë, R.A.(27)…

Read More »

Prishtinë: Arrestohen dy shkupjan sepse e shantazhonin një femër »

Në rrugën “Hilmi Rakovica” në Prishtinë policia ka identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuarit meshkuj shqiptar nga Shkupi…

Read More »

MOST RECENT

Show Biz

 • 0

  Hajdutët vjedhin një pjesë të Porsche-t të Paul Walker

  Read More

 • det

  Ja qfarë po planifikonte Paul Walker dhe e dashura e tij?

  Read More

 • 0

  Mesazhi i Vin Diesel për shokun Paul Walker

  Read More

 • 0

  Zëdhënësja joshëse e PD-së: Mashkulli që unë dua

  Read More

 • 0

  Fakte qe Paul Walker Ishte Shqiptare, Ket e tregon edhe vet ai (Foto)

  Read More

 • 0

  Jam shqiptare bija e shqiptarit, jam motra e Adem Jasharit

  Read More

 • 0

  Për ‘inat’ të Irinës zhvishet edhe Ronaldo

  Read More

 • 0

  Tuna s’ka të ndalur …

  Read More

 • 0

  Zone e Lirë! Pesë Mëkatet e Fjolla Morinës (Video)

  Read More

 • 0

  “Sulltanesha” Shqiptare (Foto)

  Read More

 • 0

  Ramush Haradinaj prezanton motren e tij nuse

  Read More

 • 0

  Labinot Tahiri per here te pare Prezanton Gruan e Tij

  Read More

 • 0

  Yjet shqiptare kundër armëve kimike

  Read More

 • 0

  Angela Martini, provokuese në krahët e pronarit të Mercedesit në New York

  Read More

Sport

Belgjika në festë, fitoi një talent të madh »

Super talenti i M.Unitedi, kosovari Adnan Januzaj ka zgjedhur ta përfaqësojë Belgjikën në karrierën e tij ndërkombëtare, duke i dhënë fund spekulimeve se mund të luajë për Anglinë apo…

Read More »

De Biasi: Januzaj nuk ishte i qartë, ushqeu shpresa false »

De Biasi: Januzaj nuk ishte i qartë, ushqeu shpresa false

Gianni de Biasi nuk befasohet me zgjedhjen e Adnan Januzajt për ta përfaqësuar Belgjikën. Përzgjedhësi i Kombëtares shqiptare thotë se ylli…

Read More »

‘Januzaj bëri zgjedhjen e duhur’ »

‘Januzaj bëri zgjedhjen e duhur’

Vendimi i Adnan Januzajt është i drejtë. Kështu është shprehur për “Expres” trajneri i Përfaqësueses së Kosovës Albert Bunjaku. Madje, numri…

Read More »
Ancelotti: Pa Bale ishte e vështirë » Ronaldo qetëson tifozët e Realit » Ja sa përqind luajti Ronaldo kundër Bayernit! » Diçka e befasoi Robben me Real Madrid! » Flet Guardiola pas ndeshjes! »

TECH

iPhone 5S dhe iPhone 5C mbërrijnë nesër »

0

Nga dita e neserme iPhone 5S dhe iPhone 5C do të prezantohen në disa shtete mes të cilave edhe Italia. Apple njoftoi…

Read More »

Apple shet 33 milionë iPhone në tre muajt e fundit »

0

Në tremujorin e njëjtë të vitit të kaluar, Apple kishte shitur 26.9 milionë iPhone, kështu që ky vit është një rritje të…

Read More »
Samsung shet 1 milion pajisje mobile në ditë » Ja supermakina qe kushton 3,4 milion dollare Sheiku e beri sefte! » iPhone 5S dhe iPhone 5C mbërrijnë nesër » Shpikja e kosovarit ‘pushton’ mediat e botës (Video) » iPhone 5S është telefoni më i shpejtë në treg »
0

IPHONE 6, ME EKRAN TË PATHYER? »

Përdorues të Iphone 6, përgatituni që t’i thoni lamtumirë ekraneve të thyera. Krijimi i ardhshëm i Iphone, të cilën shumica e quajnë Iphone 6, janë përhapur thashethemet se ky krijim…

Read More »